VIP Rally Experience

BiletyOesy, kilometry, godzinyMapyDojazdNajczęściej zadawane pytaniaProfile zawodnikówPunkty Obsługi KibicaBezpieczeństwoLot HelikopteremMikołajki ArenaNiepełnosprawniParkingi w MikołajkachRally CampingVIP Rally Experience

VIP Rally Experience 74. Rajd Polski WRC 2017

Oferta VIP Rally Experience przygotowana jest dla najbardziej wymagających klientów wybierających się na Orlen 74. Rajd Polski WRC 2017 i stanowi rozszerzenie pakietu VIP Platinum Rally Pass.

Oferta VIP Rally Experience składa się z elementów obligatoryjnych (karnetów VIP oraz dostępu do strefy Hospitality) oraz z elementów dodatkowych.

Karnety VIP uprawniają ich posiadaczy do (obligatoryjne):

  •  wstępu na wszystkie odcinki specjalne rajdu
  •  wstępu na Trybunę VIP w strefie PLATINUM podczas OS Mikołajki Arena oraz możliwości skorzystania ze zorganizowanego tam cateringu
  •  wjazdu na specjalnie zorganizowany Parking VIP oraz dojazdu bezpośrednio do odcinków specjalnych

Strefa Hospitality na odcinkach specjalnych (obligatoryjne):

  • Jest to specjalna strefa wyposażona w duży namiot, leżaki i stoliki z parasolami oraz muzykę. W strefie tej skorzystać można z bezpłatnego cateringu, napojów zimnych i ciepłych. Dla klientów korzystających z tej strefy oddajemy do dyspozycji profesjonalnego komentatora rajdowego.

Dodatkowe atrakcje dostępne dla klientów VIP Rally Experience (dodatkowe):

  • lot śmigłowcem podczas trwania Odcinka Specjalnego lub Super OS Mikołajki Arena

Transport (dodatkowe):

  • Do dyspozycji dajemy Państwu samochód wraz z kierowcą, który przetransportuje państwa z dowolnego hotelu do Strefy Hospitality oraz do wcześniej uzgodnionych lokalizacji.

Nocleg (dodatkowo):

  • Możliwość zakwaterowania w pokojach dwu- i jedoosobowych w największych hotelach w Mikołajkach i okolicach.

Oferta VIP Rally Experience kalkulowana indywidualnie na podstawie wybranych elementów obligatoryjnych i dodatkowych. Aby uzyskać kalkulację, prosimy o kontakt mailowy: hospitality@rallypoland.com. Prosimy o podanie informacji o planowanej ilości osób oraz o planowanych atrakcjach dodatkowych.

Sprawdź ofertę na stronie : https://www.topracingshop.pl/product-pol-12192-Pakiet-VIP-Rally-Experience-74-Rajd-Polski-WRC-2017.html