Lot widokowy helikopterem

BiletyOesy, kilometry, godzinyMapyDojazdNajczęściej zadawane pytaniaProfile zawodnikówPunkty Obsługi KibicaBezpieczeństwoLot HelikopteremMikołajki ArenaNiepełnosprawniParkingi w MikołajkachRally CampingVIP Rally Experience

Nowość! Oferta lotów helikopterem dla VIP. Wynajem helikoptera na wyłączność – oferta podzielona na etapy rajdu.

 

Lot helikopterem w trakcie trwania odcinka specjalnego gwarantuje niezapomniane wrażenia i najlepszy z możliwych widoków na przejazd najszybszych kierowców rajdowych świata.

Przekonaj się jak wygląda odcinek specjalny i piękne mazurskie krajobrazy z lotu ptaka!

 

Start i lądowanie: specjalne lądowisko w wybranym punkcie widokowym na trasie odcinka specjalnego

Przelot: Po określonej pętli widokowej, śmigłowiec mieści 4 osoby na pokładzie (w tym pilot).

Czas trwania lotu: około 8-10 minut (wliczając start i lądowanie)

 

Ilość biletów na określony odcinek specjalny ograniczona. Bilet jest ważny na okaziciela, można go przekazać jako prezent!

Prosimy o przybycie na lądowisko 15 minut przed rozpoczęciem odcinka specjalnego i kontakt z obsługą lotów celem ustalenia szczegółów przelotu. Nie ma możliwości rezerwacji określonej godziny przelotu podczas trwania odcinka – decyduje termin przybycia na lądowisko.

Ze względów bezpieczeństwa (w zależności od temperatury i ilości paliwa w helikopterze) pilot decydować będzie o maksymalnej ilości pasażerów na każdy lot.

Do biletu dołączona będzie szczegółowa lokalizacja punktu startu oraz wszelkie dodatkowe informacje na temat atrakcji.

 

Sprawdź ofertę na stronie : https://www.topracingshop.pl/product-pol-12335-Lot-helikopterem-nad-odcinkiem-Rally-Poland-WRC-2017.html